Chci spolupracovat

I vy můžete podporovat a motivovat k vědomému užívání nových technologií a ke zdravému životnímu stylu – životu v reálném světě. Buď přímo přispěním na jednu stávající konkrétní aktivitu Rodiny offline, nebo na přípravu nových osvětových programů. Máte zájem přispívat na naší práci? Za každý příspěvek jsme vděční a rádi Vám za něj poděkujeme, proto nezapomeňte uvést do poznámky Vaše jméno a kontakt. Číslo našeho účtu: 2300155740/2010. Velmi si vážíme podpory jednotlivců, mecenášů i partnerských firem. Podpořit nás můžete třeba i tím, že o nás budete říkat lidem ve svém okolí. Aby vám nic neuniklo, sledujte nás na sociálních sítích – jsme na facebooku a brzy budeme na youtube.
Máte chuť s námi spolupracovat? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se s Vámi setkáme.

S Vaší pomocí zvládneme:

  • uspořádat každý rok osvětovou kampaň „Týden pro rodinu“
  • účastnit se na akcích pro veřejnost a předávat informace o problematice závislostí na nových technologiích
  • připravovat nové osvětové materiály, programy, studie, situační analýzy
  • zajistit provoz organizace s kvalifikovaným týmem odborníků

A co získáte?

  • Stanete se součástí Rodiny offline - máte možnost setkávat se neformálně s naším týmem.
  • Umožníte, aby lidé napříč generacemi věděli, jak zdravě vybalancovat využívání digitálních technologií s životem offline.
  • Přispějete k osvětě v České republice v oblasti prevence závislostí na nových technologiích.

Všem našim partnerům děkujeme za velkorysou podporu a doufáme, že do Rodiny offline budete brzy patřit třeba i vy.

Staňte se mecenášem či partnerem

Primární prevence je oblast často opomíjená a všeobecně podceňovaná. Pojďme společně pomoct rodinám v České republice zvládnout využívání internetu tak, aby už ti nejmenší uživatelé byli včas připraveni „pracovat“ s internetem a aby rodiče neměli strach ze závislostí, zneužití či jiných nástrah online světa. Přidejte se k nám, společně zvládneme pozitivně motivovat veřejnost k přípravě na práci s internetem, k vědomému užívání internetu, ale i k aktivnímu životu offline.

nahoru